GARDENIA 2019

GARDENIA 2019

Zapraszamy na XIII Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA , które odbędą się w dniach 21 – 23.02.2019 r. w Poznaniu, a w szczególności na nasze stoisko.

Znajdziecie nas w pawilonie 6 .W tym roku hasłem  jest ŚLUB W OGRODZIE. Będą kwiaty, prezenty i oczywiście para młoda.

21-23 lutego, na naszym stoisku odbywa się  KONKURS INSPIRACJE ARANŻACJE. Cztery zespoły zaprezentują swoją wizję ZIELONEGO MARZENIA. Zwycięzcę konkursu wyłania publiczność w drodze głosowania – głosy można oddawać 21-23 lutego. Ogłoszenie wyników 23 lutego o godzinie 15.00 . Głównym sponsorem konkursu jest firma BEGA.

21 lutego o godzinie 12.30 podczas  Gali otwarcia Targów ,w Alei Lipowej, odbędzie się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w KONKURSIE ZIELEŃ W MIEŚCIE. Nagrody ufundowały firmy DRAGO i OASE.

22 lutego o godzinie 10.00 zapraszamy do sali 1A w paw. 7 na DEBATĘ O STANDARDACH ZAKŁADANIA I UTRZYMANIA TERENÓW ZIELENI.

22 lutego odbędzie się kolejne FORUM ARCHITEKTÓW KRAJOBRAZU na które zapraszamy z Tomkiem Ciesielskim i Fundacją FRACTAL

22 lutego po raz kolejny organizujemy SPOTKANIE PRZEDSTAWICIELI STOWARZYSZEŃ BRANŻOWYCH.  Jest to spotkanie zamknięte, tylko dla zaproszonych reprezentantów. O wynikach obrad poinformujemy na naszej stronie.

W tym roku obchodzimy dwudziestą rocznicę powstania Stowarzyszenia. Wszystkich naszych członków i sympatyków zapraszamy na lampkę szampana 21 lutego o godzinie 15.00 !

Relacje z wydarzeń będą na bieżąco zamieszczane na naszym profilu na facebooku.