Konkurs "Inspiracje - Aranżacje"; GARDENIA - luty 2016 (trzecia edycja)

Konkurs „Inspiracje – Aranżacje”; GARDENIA – luty 2016 (trzecia edycja)

Konkurs INSPIRACJE-ARANŻACJE jest organizowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów podczas Targów Ogrodniczych i Architektury Krajobrazu GARDENIA w Poznaniu, w dniach 25-27 lutego 2016.Konkurs został objęty patronatem medialnym przez program TVN Meteo „Maja w ogrodzie”

Zadaniem konkursowym jest stworzenie najciekawszej aranżacji ogrodu w warunkach hali targowej, na oczach zwiedzających. W tym roku hasłem konkursu jest W POSZUKIWANIU STYLU.

Uczestnicy konkursu otrzymają od organizatora trzy elementy (drzewo, kamień detal dekoracyjny), wokół których zbudują stylowe wnętrze ogrodowe.

 Konkurs organizowany w ramach wystawy ogrodniczej Gardenia 25-27.02.2016 r. Rywalizacja 6 ekip ogrodników, wybranych w drodze eliminacji, którzy realizują pokazowy ogródek na terenie hali wystawowej na zadany temat. Od strony organizatorów otrzymują część materiałów do wykonania ekspozycji (tzw. materiały obowiązkowe) związane ze sponsorami konkursu. Realizacja ogródków odbywa się w czasie targów „na oczach” widowni. W czasie dwóch dni następnych odbywa się głosowanie publiczności na wybrany ogródek za pomocą kart do głosowania. Ogłoszenie laureatów na zakończenie targów.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do dnia 04-01-2016 r (mailem lub pocztą tradycyjną) do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów.

Laureaci konkursu otrzymują nagrody rzeczowe – przewidziana pula nagród wynosi 10.000 (I miejsce – 5000, II miejsce – 3000, III miejsce – 2000 zł ).

Dodatkową nagrodą dla zwycięzcy będzie profesjonalna sesja zdjęciowa wykonana we wskazanym przez niego ogrodzie.